طراحی آشپزخانه در زندگی امروزه

تاریخ درج: 1397/10/18

طراحی آشپزخانه در زندگی امروزه

آشپزخانه بخش بسیار مهمی از فضای منزلتان است که شما زمان زیادی را در آن سپری می کنید. روز شما به احتمال زیاد با یک فنجان چای یا قهوه و یک صبحانه آغاز می شود، شما در آشپزخانه خود وعده های غذایی برای خانواده تان تهیه می کنید و به احتمال زیاد در انجا نیز میل میکنید. بنابراین این حق شماست که روزتان را از محیطی آرام شروع کنید.

  طراحی آشپزخانه مدرن

قطعا معنا و مفهوم آشپزخانه امروزی با آشپزخانه های قدیمی که عمدتا در نقش مطبخ و صرفا محلی برای پخت و پز بودند، تفاوت هایی دارد. بنابراین طراحی آشپزخانه امروزی باید بسوی فضایی انعطاف پذیر برود که بتوان علاوه بر آشپزی، امکان گذراندن زمان به شیوه های مختلف وجود داشته باشد.
گفتگوی لذت بخش بین اعضای خوانواده، یا صرف یک وعده غذایی و یا یک نوشیدنی دلچسب در کنار عزیزانمان در آشپزخانه می تواند نکته قابل توجهی باشد. صرف زمان بیشتر در آشپزخانه می تواند در حفظ سلامت خانواده شما نیز سودمند باشد. طبق مطالعه ای در دانشگاه کمبریج، طول عمر افرادی که وعده های غذایی بیشتری را در خانه سرو می کنند بیشتر از افزادیست که عمدتا در خارج از منزل غذا می خورند.

 طراحی آشپزخانه

آشپزخانه نه تنها مرکز مکالمات خانوادگی است، بلکه مکانی است که در آن کودکان مهارت ها و رفتارهای اجتماعی را فرا می گیرند که به آنها کمک می کند تا بتوانند در طول زندگی خود با دیگران ارتباط بهتری برقرار کنند. به همین دلیل طراحی آشپزخانه باید به قدری کارآمد باشد که بتواند نیازهای زندگی امروزه را پاسخ دهد. شما می توانید سبک طراحی آشپزخانه خود را با سلیقه شخصی خود انتخاب کنید اما طراح باید با دانستن اصول طراحی آشپزخانه بیش ترین استفاده مفید را از فضا داشته باشد و در نتیجه بهترین خروجی ممکن را ارائه دهد.
حتی طراحی آشپزخانه های کوچک نیز باید به نحوی باشد تا در حد امکان پاسخ گوی این نیازهای جامعه امروزی باشند. داشتن یک آشپزخانه زیبا به معنای سرمایه گذاری در سلامت و شادی خانواده شما است. یک آشپزخانه کاربردی و زیبا، خانواده و مهمانان را به قلب خانه تان جذب می کند.

 طراحی آشپزخانه مدرن

گروه معماری زردستان با نیروهایی متخصص در زمینه طراحی داخلی، طراحی کارامد و اصولی همگام با معماری امروزه را ارائه می دهد که متناسب با سلیقه و بودجه شخصی شما می باشد. اجازه دهید طراحان ما در زردستان به شما آشپزخانه رویاهایتان را ارائه دهند!

برای دریافت برآورد رایگان، با ما تماس بگیرید.

مقالات مشابه


هر آنچه که پیش از بازسازی آپارتمان خود باید بدانید

به همان میزان که نیازهای خانواده تغییر می کند، نیاز به تغییر، تعمیر و نگهداری یک بنا، بازسازی و یا نوسازی اتفاق می افتد برخی اوقات بازسازی بنا بدون توجه به تمامی نیازها و هزینه کل پروژه و همینطور عدم برنام ریزی مناسب انجام می شود که این اشتباهات، خسارت هایی از نظر مالی و همینطور کیفیت کار به وجود می آورد.
چرا تصمیم به بازسازی آپارتمان و خانه خود دارید؟ چه مواردی منجر به تصمیم گیری شما برای بازسازی شده اند؟ آیا اطمینان دارید که برخی قسمت های خانه خود را تغییر دهید و تمایل دارید برای آن هزینه کنید؟ ارزیابی دلایل بازسازی امری مهم است چرا که تصمیم گیری عجولانه و نامعقول خسارت های زیادی را به همراه دارد.

جزئیات بیشتر
بهترین صفحه کابینت، برای زیبایی مدل آشپزخانه شما

انتخاب صفحه کابینت مناسب، زیبایی آشپزخانه شما را از صدچندان خواهد کرد. این انتخاب می تواند سنگ طبیعی، کورین، کوارتز، دکتون، چوب طبیعی، بتن و در صورت کم بودن بودجه صفحات اچ پی ال باشد.هر یک دارای ویژگی های مختلف با بازه های قیمتی گوناگونی است

جزئیات بیشتر