طراحی آشپزخانه در زندگی امروزه

تاریخ درج: 1397/10/18

طراحی آشپزخانه در زندگی امروزه

آشپزخانه بخش بسیار مهمی از فضای منزلتان است که شما زمان زیادی را در آن سپری می کنید. روز شما به احتمال زیاد با یک فنجان چای یا قهوه و یک صبحانه آغاز می شود، شما در آشپزخانه خود وعده های غذایی برای خانواده تان تهیه می کنید و به احتمال زیاد در انجا نیز میل میکنید. بنابراین این حق شماست که روزتان را از محیطی آرام شروع کنید.

  طراحی آشپزخانه مدرن

قطعا معنا و مفهوم آشپزخانه امروزی با آشپزخانه های قدیمی که عمدتا در نقش مطبخ و صرفا محلی برای پخت و پز بودند، تفاوت هایی دارد. بنابراین طراحی آشپزخانه امروزی باید بسوی فضایی انعطاف پذیر برود که بتوان علاوه بر آشپزی، امکان گذراندن زمان به شیوه های مختلف وجود داشته باشد.
گفتگوی لذت بخش بین اعضای خوانواده، یا صرف یک وعده غذایی و یا یک نوشیدنی دلچسب در کنار عزیزانمان در آشپزخانه می تواند نکته قابل توجهی باشد. صرف زمان بیشتر در آشپزخانه می تواند در حفظ سلامت خانواده شما نیز سودمند باشد. طبق مطالعه ای در دانشگاه کمبریج، طول عمر افرادی که وعده های غذایی بیشتری را در خانه سرو می کنند بیشتر از افزادیست که عمدتا در خارج از منزل غذا می خورند.

 طراحی آشپزخانه

آشپزخانه نه تنها مرکز مکالمات خانوادگی است، بلکه مکانی است که در آن کودکان مهارت ها و رفتارهای اجتماعی را فرا می گیرند که به آنها کمک می کند تا بتوانند در طول زندگی خود با دیگران ارتباط بهتری برقرار کنند. به همین دلیل طراحی آشپزخانه باید به قدری کارآمد باشد که بتواند نیازهای زندگی امروزه را پاسخ دهد. شما می توانید سبک طراحی آشپزخانه خود را با سلیقه شخصی خود انتخاب کنید اما طراح باید با دانستن اصول طراحی آشپزخانه بیش ترین استفاده مفید را از فضا داشته باشد و در نتیجه بهترین خروجی ممکن را ارائه دهد.
حتی طراحی آشپزخانه های کوچک نیز باید به نحوی باشد تا در حد امکان پاسخ گوی این نیازهای جامعه امروزی باشند. داشتن یک آشپزخانه زیبا به معنای سرمایه گذاری در سلامت و شادی خانواده شما است. یک آشپزخانه کاربردی و زیبا، خانواده و مهمانان را به قلب خانه تان جذب می کند.

 طراحی آشپزخانه مدرن

گروه معماری زردستان با نیروهایی متخصص در زمینه طراحی داخلی، طراحی کارامد و اصولی همگام با معماری امروزه را ارائه می دهد که متناسب با سلیقه و بودجه شخصی شما می باشد. اجازه دهید طراحان ما در زردستان به شما آشپزخانه رویاهایتان را ارائه دهند!

برای دریافت برآورد رایگان، با ما تماس بگیرید.

مقالات مشابه


جدیدترین مدل کابینت 2020

در این بخش جدیدترین مدل های کابینت 2020 را خواهید دید. انواع کابینت مدرن و نئوکلاسیک و لاکچری با طرح های شیک و زیبا که شامل بهترین طراحی های برندهای کابینت و معماری داخلی است و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

جزئیات بیشتر