20 طرح کابینت منحصر به فرد

تاریخ درج: 1398/12/13

طرح کابینت

 

70 ایده برتر کابینت آشپزخانه - 20 طرح های منحصر به فرد کابینت

 

کابینت های آشپزخانه توانایی تغییر آشپزخانه را از نظر ظاهری و سازماندهی دارند.

این که آیا شما برای اولین بار به دنیال تغییر مدل کابینت آشپزخانه خود گرفته اید یا تصمیم به ارتقا دارید ، گزینه های بسیاری برای سفارشی کردن آشپزخانه خود با کابینت وجود دارد.

 

طرح کابینت

 

اگر برای اولین بار از کابینت خود استفاده می کنید ، بسته به نوع طراحی آشپزخانه خود ، می توانید رنگ و نوع چوب مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر به دنبال بازسازی کابینت خود هستید ، قبل از آماده شدن برای جایگزینی کامل کابینت ها ، رنگ راهی آسان برای بازسازی ارزان است.

اغلب اوقات تصمیم گیری های زیادی در مورد ظاهر خارجی مدل کابینت ها اتخاذ می شود و ما توانایی سازماندهی را فراموش می کنیم. در نظر بگیرید که کابینت ها را زیر سینک در مسیرهای مختلف قرار دهید تا بتوانید به راحتی آنها را به داخل و بیرون بکشید تا به وسایل نظافت یا گلدان و قابلمه دسترسی پیدا کنید. اگر کابینت عمودی دارید ، می توانید قلاب هایی را برای ذخیره جاروها و جاروها اضافه کنید.

 

طرح کابینت

 

برای بهینه سازی سازمان و پتانسیل ذخیره سازی آنها می توانید درج های چوبی را به کابینت خود اضافه کنید. این به شما کمک می کند تا همه چیز را در آشپزخانه خود از گلدان و قابلمه گرفته تا میکسر و اندازه گیری فنجان ها سامان دهید.

اغلب اوقات کابینت های آشپزخانه شما به نورپردازی مناسب نیز احتیاج دارند. در نظر بگیرید که چراغ های کوچک را در کابینت خود نصب کنید تا به راحتی هر آنچه در داخل است را ببینید. با این گفته ، پیش بروید و این ایده ها و طرح های کابینت آشپزخانه را در زیر بررسی کنید.

 

طرح کابینت

طرح کابینت

طرح کابینت

طرح کابینت

طرح کابینت

طرح کابینت

طرح کابینت

طرح کابینت

طرح کابینت

طرح کابینت

طرح کابینت

طرح کابینت

طرح کابینت

طرح کابینت

طرح کابینت

طرح کابینت

مقالات مشابه


پیش از بازسازی ساختمان خود باید بدانید !

چرا تصمیم به بازسازی آپارتمان و خانه خود دارید؟ چه مواردی منجر به تصمیم گیری شما برای بازسازی شده اند؟ آیا اصول بازسازی ساختمان را میدانید؟ آیا اطمینان دارید که برخی قسمت های خانه خود را تغییر دهید و تمایل دارید برای آن هزینه کنید؟ ارزیابی دلایل بازسازی امری مهم است چرا که تصمیم گیری عجولانه و نامعقول خسارت های زیادی را به همراه دارد.

جزئیات بیشتر